Czy uwodzenia można się nauczyć?

Zdecydowana większość ludzi lubi mieć kogoś obok. I mimo tego, że czasem każdy z nas lubi pobyć sam, to świadomość tego, że ma się na kogo liczyć, do kogo przytulić, z kim porozmawiać zdecydowanie podnosi na duchu, dodaje pewności i sprawia że czujemy się bezpiecznie. 

Zgłębianie sztuki uwodzenia w szkole?

szkoła uwodzeniaJak się okazuje znalezienie drugiej połówki wcale nie jest takie proste. Zazwyczaj jest to czysty przypadek, że  w naszym życiu pojawi się „ta” właśnie osoba. Niejednokrotnie jednak osoby, którym szczęście w tym zakresie nie sprzyja, zaczynają szukać szczęścia na własną rękę. Jednak aby inną osobę zainteresować swoją osobą trzeba spełnić kilka warunków. Zarówno kobiety jak i mężczyźni, według psychologów działają poprzez jakiś schemat. Mężczyźni są wzrokowcami. W dużej mierze początek znajomości w przypadku mężczyzn bierze się od wyglądu potencjalnej partnerki. Dopiero później zwracają uwagę na kolejne cechy. Kobiety też lubią patrzeć jednak w tym przypadku duże znaczenie, poza wyglądem mężczyzny, ma jego podejście do higieny. Mężczyzna zadbany, z czystymi włosami, dłońmi i przede wszystkim pachnący – to już spora część sukcesu w szukaniu partnerki. Na szczęście osoby poszukujące szczęścia mogą liczyć na dużą pomoc w zgłębianiu zagadnienia uwodzenia, podrywu i flirtu. W dużych miastach bardzo popularne stają się tzw. szkoły uwodzenia.  Szkoła uwodzenia to miejsce, w którym osoby mające trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi, nieśmiałe lub niezbyt pewne siebie mogą nauczyć się jak zaistnieć w świecie singli aby być może odnaleźć swoją drugą połówkę. Grono specjalistów od psychologii i wizerunku na pewno stanie na głowie aby swoich „uczniów”, wyedukować pod względem zachowania w stosunku do płci przeciwnej do tego stopnia aby mogli pewni siebie wyjść w miasto w celu szukania szczęścia. 

Mimo iż niejednokrotnie trwanie w związku wymaga wielu wyrzeczeń to gdy znajdujemy te jedyną osobę na świecie z którą chcemy być już zawsze, to wyrzeczenia te nie mają znaczenia. Jakże cudownym uczuciem jest kochać i być kochanym. Dawać komuś szczęście oraz poczucie bezpieczeństwa i to samo dostawać w zamian.