Leasing dla przedsiębiorców

W dzisiejszych czasach nie każdy przedsiębiorca jest w stanie dokonać zakupu pojazdu za gotówkę, niemniej jednak okazuje się to konieczne w wielu przypadkach. Przede wszystkim, jeśli przedsiębiorca nie ma na koncie firmowym odpowiedniej kwoty, pozwalającej na zakup pojazdu, może on skorzystać z dogodnej formy finansowania.

Leasing samochodów dla przedsiębiorców

samochody dla przedsiębiorców leasingSamochody firmowe, służą jako narzędzia pracy dla osób zatrudnionych na stanowisko kierowcy, lub też przedstawiciela handlowego, pozwalające na uzyskiwanie coraz większych przychodów, jak również nowych klientów. Osoby zatrudnione w danym przedsiębiorstwie, mają możliwość korzystania z narzędzi pracy, zapewnione przez pracodawców. Jeśli jednak pracodawcy nie mogą zakupić pojazdów za gotówkę, wówczas mają oni możliwość skorzystania z oferty udzielenia leasingu przez bank, na dowolną maszynę, lub też urządzenie wchodzące w skład wyposażenia przedsiębiorstwa, najczęściej jednak leasing udzielany jest na samochód. Samochody dla przedsiębiorców leasing to oferta udzielenia leasingu dla przedsiębiorców, którzy nie mają możliwości zakupu pojazdu za gotówkę. Wówczas przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, wypełniają wniosek oraz otrzymują leasing na pojazd. Procedura wygląda w każdym przypadku tak samo, po podpisaniu umowy, opłacamy wpłatę początkową oraz otrzymujemy pojazd, który możemy użytkować.

Co miesiąc opłacamy raty leasingowe za użytkowanie pojazdu, a po zakończeniu umowy leasingowej dokonujemy wykupu końcowego, oraz przerejestrowujemy samochód na nasze nazwisko. Po zakończeniu leasingu oraz wykupie pojazdu, stajemy się prawnymi właścicielami samochodu objętego leasingiem, oraz możemy sprzedać samochód jeśli tylko stwierdzimy taką konieczność.