Nowoczesna przyczepka Thule

Dzieci bardzo lubią jeździć na rowerach z rodzicami inie trzeba ich dwa razy namawiać. Jednak kiedy chcemy wziąć malucha w dalszą podróż, to lepiej zabrać go do przyczepki. Dziecko może sobie w niej siedzieć, lub leżeć i ma sporo wolnego miejsca.

Co wyróżnia przyczepki Thule?

przyczepka thuleChcąc jechać na rowerze z dzieckiem, które nie potrafi jeszcze jeździć na rowerze, musimy się zaopatrzyć w dobrą przyczepkę. Jest to praktyczny sprzęt rowerowy, który pozwala na bezpieczne przewożenie jednego, bądź dwójki dzieci. Jedną z najlepszych na rynku jest przyczepka Thule, która posiada opływowe kształty, jest lekka i może służyć jako przyczepka do roweru oraz wózek biegowy. Firma Thule stosuje w swoich modelach nowoczesne systemy umożliwiające łatwą i szybką zmianę przyczepki w wózek i na odwrót. Przednie koło jest podnoszone do góry w celu montażu dyszla rowerowego, który mocuje się przy ramie roweru. Rączka do prowadzenia przyczepki może być wysuwana, dzięki czemu dostosujemy jej ułożenie do naszych preferencji. Za plecami dziecka, znajduje się pojemna torba na bagaże. Poszycie przyczepki Thule zostało wykonane z odpornego na rozdarcia materiału. W zestawie dołączona jest folia przeciwdeszczowa, która szczelnie przykrywa całą przyczepkę. Waży ona zaledwie dwanaście kilogramów i jest przeznaczona na maksymalnie dwójkę dzieci, które w sumie mogą ważyć czterdzieści pięć kilogramów. Dzięki zastosowaniu pięciostopniowych pasów bezpieczeństwa, dzieci w trakcie podróży znajdują się w odpowiedniej pozycji.

Wysoka jakość, możliwość montażu fotelika samochodowego, czy dyszel rowerowy w zestawie z przyczepką, wyróżnia ją na tle konkurencji. Podstawowy model z firmy Thule kupimy już za niecałe półtora tysiąca złotych. Alternatywą mogą być używane przyczepki.