Oddanie projektora z uczelni do serwisu

Na naszej uczelni projektory używane są codziennie. Można powiedzieć, że są mocno eksploatowane. Co drugi wykładowca czuje potrzebę prezentowania studentom slajdów podczas prowadzenia wykładu. Oczywiście, to bardzo dobrze, bo dużo lepiej zapamiętuje się informacje, jeśli jednocześnie się je słyszy i widzi. Musimy jednak liczyć się z tym, że projektory co jakiś czas będą się psuły.

Szybka naprawa projektora przez serwisanta

serwis projektorów krakówOstatnio właśnie taka sytuacja miała miejsce, a pech chciał, że nie mieliśmy żadnego projektora w zapasie. Teraz już uczelnia dokupiła kilka nowych. W każdym razie konieczny był serwis projektorów kraków. Mieliśmy już zaprzyjaźnioną firmę, bo już wcześniej, oczywiście, sprzęty się nam psuły. Oni oferują poza tym także usługi naprawy innych urządzeń. Tym razem okazało się, że usterka jest większa. To był nasz najstarszy projektor, więc nie ma się co dziwić. Mimo przepalenia ważnej części okazało się jednak, że firma stanęła na wysokości zadania. Szybko wymienili co trzeba i projektor znów działał jak nowy. Jestem naprawdę zadowolony, bo reakcja była natychmiastowa. Spodziewałem się, że będziemy czekać z tydzień, a tu projektor był do odebrania następnego dnia (a oddaliśmy go popołudniu). Na pewno będziemy dalej współpracować z wybraną przez nas firmą. W każdym razie morał z mojej historii jest taki, że trzeba być przygotowanym na to, że usterki mogą się zdarzać. Warto mieć sprzęt w zapasie, bo inaczej zawsze będzie się zależnym od spraw, na które nie ma się wpływu.

Władze uczelni na szczęście także wyciągnęły wniosek z tej historii, bo teraz mamy projektorów więcej. Myślę też, że w miarę możliwości finansowych obecne projektory będą wymieniane na nowe lub jeszcze będą dokupowane nowe sztuki. Tak po prostu powinno się robić, aby wszystko sprawnie działało.