Parawany z grafiką są coraz bardziej popularne

Mam czwórkę rodzeństwa, a w tym brata bliźniaka. W domu rodzinnym dzieliliśmy razem sporych rozmiarów pokój. Kiedy rozpoczęliśmy studia w innej miejscowości, zdecydowaliśmy się wynająć mieszkanie. Jednak największą zmianą było to, że mieliśmy mieć osobne pokoje. Oboje musieliśmy przyzwyczaić się do zmian. 

Parawan z grafiką ozdobi każdy pokój

parawany pokojowe z grafikąSkoro podjęliśmy z Sebastianem taką decyzję, to chciałam zrobić wszystko, żeby mój własny pokój podobał mi się. Na razie i tak większość czasu spędzaliśmy razem, więc jak widać trudno było nam zaakceptować zmiany. Byłam przyzwyczajona do tego, że pokój dzieliłam z bratem, więc wymyśliłam, że parawany pokojowe z grafiką idealnie rozwiążą mój problem. Podzielę swój pokój na część sypialnianą, a w drugiej będzie znajdowało się biurko, czyli kącik, gdzie będę się uczyła. Parawany pokojowe mogą składać się z trzech lub pięciu części. Wszystko zależne jest od tego, jakie wymiary was interesują. Ja zdecydowałam się na pięcioczęściowy parawan pokojowy. W sklepie internetowym znajdowało się sporo dostępnych modeli z różnymi kombinacjami kolorystycznymi. Przyznam szczerze, że długo rozmyślałam nad wzorem, który będzie mi pasował do pokoju. Moim zdaniem parawany pokojowe z grafiką nie tylko pełnią funkcję podziału pomieszczenia, ale również ozdobną. Dlatego warto zwrócić uwagę, czy będą dobrze komponowały się z odcieniami w pokoju, w którym ma się znajdować.

Ceny parawanów do pokoi są zależne od tego, jaki ich wymiar jest potrzebny. Przed zakupem parawanu warto zmierzyć sobie długość w pokoju, żeby sprawdzić ile mniej więcej miejsca będzie nam zajmował, żeby nie okazało się, że wybraliśmy zbyt krótki lub długi parawan i nie wygląda to zbyt dobrze. Wiele osób wybiera na tyle uniwersalny motyw, który będzie pasował do większości pomieszczeń.