Całkiem niedawno odbyło się nasze wesele. Jestem bardzo szczęśliwy z moją żoną, chociaż jeszcze długa droga przed nami, jednakże oboje świetnie wspominamy to huczne i cudowne wesele. A wszystko za sprawą wynajęcia namiotu weselnego.

Wynajmowanie namiotu weselnego

wynajem namiotów weselnychPrzed weselem, zastanawialiśmy się gdzie chcielibyśmy je zrobić. Na początku, braliśmy pod uwagę wynajęcie hali, czy to w hotelu, czy gdziekolwiek indziej. Niestety, w naszym mieście nie za bardzo mogliśmy znaleźć coś, co akurat byłoby dostępne na interesujący nas dzień. Jednakże po przejrzeniu ogłoszeń, znaleźliśmy wynajem namiotów weselnych. Po przedyskutowaniu tego z moją jeszcze wtedy przyszłą żoną, postanowiliśmy wybrać właśnie to rozwiązanie. Umożliwiało to nam zaproszenie sporą liczbę osób, a przy okazji możliwość dostosowania dekoracji i wystroju według naszych potrzeb. Mogliśmy sobie wszystko sami zorganizować i za pomocą dekoratorów dopiąć wszystko na ostatni guzik. Namiot podczas wesela prezentował się naprawdę przepięknie. Posiadał on wiele, pięknych, białych dekoracji, które do tej pory bardzo dobrze pamiętam. Przed wejściem było wiele, białych balonów. W środku, stoły oraz krzesełka były ozdobione biało-złotymi paskami. Miejsce taneczne było naprawdę spore i w tym samym czasie, mogło się bawić bardzo dużo ludzi, bez żadnego problemu. Nasz DJ, który ewidentnie bardzo dobrze znał się na muzyce, idealnie dobrał kawałki na cudowną noc pełną zabawy.

Bardzo dobrze wspominam to wesele. Nie było żadnych problemów w jego zorganizowaniu, a sam pomysł na wykorzystanie namiotu weselnego sprawdził się znakomicie. Każdy z naszych gości bawił się fantastycznie i mogę każdemu polecić właśnie takie rozwiązanie. Umożliwia nam ono pełną kontrolę nad tym, jak wszystko będzie finalnie się prezentowało.